U INAT DUŠMANIMA: Višnja Petrović i Uroš Živković postali pravi milioneri (FOTO)
PEVAČI Višnja Petrović i Uroš Živković velikom proslavom obeležili su uspeh svoje duetske pesme "U inat dušmanima" i milionske preglede ove numere na digitalnim platformama .

Foto Novosti
Ova pesma predstavlja značajan korak u njihovoj karijeri i priliku za novo kreativno izražavanje. Svi prisutni mogli su osetiti pozitivnu energiju i uzbuđenje koje je vladalo tokom promocije, a ogroman broj fanova i prijatelja okupio se u samom srcu prestonice.
- Ovde smo snimili divan spot i odlučili smo da večeras ovde napravimo promociju povodom ove pesme. Ja muziku oduvek delim na dobru i lošu i ja privatno volim narodnu muziku i uvek se pitam zašto mene ljudi doživljavaju kao nekog pop izvođača. Ja sam stvarno teški folk. Verujem da je to zbog mojih nastupa na kojima pevam dosta pesama Nataše Bekvalac i Ane Nikolić - rekla nam je Višnja.
- Ja sam se sjajno našao u narodnjacima. Ko ode kod Višnje na nastup, čuće svašta lepo. Mada, nekad prosto peva pesme koje ona voli - dodao je Uroš.
Nema sumnje, da će njihova pesma i dalje i te kako slušati.
Preporučujemo

PRIJATELjI PONOVO ZAJEDNO: Pored koga Radmila Živković počiva u Aleji zaslužnih građana
24. 09. 2024. u 16:19

"BIO JE U BOLOVIMA": Kako je izgledalo snimanje Lauševog poslednjeg filma? (VIDEO)
24. 09. 2024. u 15:49

UZ "BAKŠIŠ" JE PONOVO "IZGOREO" BALKAN: Tea Tairović održala drugi koncert (FOTO/VIDEO)
22. 09. 2024. u 23:01

GORI CEO BALKAN: Tea Tairović na koncertu pesmom "zapalila" publiku (FOTO/VIDEO)
21. 09. 2024. u 22:36

VELIKI PREOKRET U NAJBRUTALNIJEM RATU: Uz pomoć Putina pao glavni grad, Rusija dobija vojnu bazu od neprocenjivog značaja?
DOGODIO se preokret u najbrutalnijem ratu i to zahvaljujući Vladimiru Putinu, predsedniku Rusije. Naime, sudanske oružane snage zauzele su Kartum izbacivši iz delova sudanskog glavnog grada pobunjenike iz Snaga za brzu podršku. Reč je o važnoj prekretnici u sukobu koji tu afričku zemlju pustoši već dve godine.
31. 03. 2025. u 08:39

AMERIKA SPREMA VELIKI UDAR: Bombarderi "ubice" ciljaju nuklearne elektrane u Iranu (FOTO)
Sjedinjene Države su rasporedile stelt bombardere B-2 Spirit u vojnu bazu Dijego Garsija u Indijskom okeanu, potez koji bi navodno mogao biti povezan sa pripremama za potencijalni napad na iransku nuklearnu infrastrukturu.
29. 03. 2025. u 19:25

TEŠKI TRENUCI: Otkriven uzrok smrti Željka Rutovića
JEDAN je od retkih učesnika filma "Vidimo se u čitulji" koji su preživeli, preminuo je u Italiji.
31. 03. 2025. u 12:59
Komentari (0)