OŽENI ME, TEBE ČEKAM DUGO: Upriličen vatromet za Ksandera u Bugarskoj, pala i prosidba (FOTO)
ALEKSANDAR Misojčić Ksander jedan je od najtraženijih pevača sa naših prostora u Bugarskoj, dokazao je i na koncertu koji je organizovan na Trgu grada Trn.
Foto: Privatna arhiva
- Bilo mi je veliko zadovoljstvo da nastupim pred bugarskom publikom, ali moram da priznam da je koncert u Trnu nadmašio moja očekivanja. Iznenadio sam se da su znali od početka do kraja reči mojih pesama, iako znam da su te slušane u Bugarskoj, iskreno nisam očekivao da će jednoglasno pevati, baš sam uživao i hvala svima koji su bili – rekao je Ksander za "Večernje novosti".
Foto: Privatna arhiva
Na pitanje da li je imao tremu, pevač kaže da je odgovornost prema publici uvek prisutna jer mu je najvažnije da svi sa njegovim nastupa ili koncerta odu zadovoljni svojim domovima. Međutim ono što je i njega iznenadilo jeste prosidba koja se desila u Bugarskoj.
Foto: Privatna arhiva
- Da, istina je da je se dogodila prosidba i ja sam se iznenadio. Posle četvrte, pete pesme bačen mi je plišani medved na kome je pisalo „Oženi me, tebe čekam dugo“. Ja sam spustio medvedića kod klavijaturiste i nakon koncerta su mi organizatori da me je čekala jedna devojka da čuje moj odgovor. Tad sam su i rekli da je pitanje na medvedu. Trudim se da uvek ispoštujem moju publiku i naravno da sam hteo da se upoznam sa njom, ali je izgleda otišla.
Iako je devojka iz publike ostala uskraćena za odgovor lepog pevača, sve prisutne je oduševio i vatromet koji je upriličen za Xandera nakon njegovog koncerta.
- Rado se vraćam u Bugarsku i hvala im na svemu, ali sa svojim timom ne stajem na ovom koncertu - zaključio nam je Aleksandar.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)