DOBRA SAM TI BILA: Lepa Brena jednim potezom izazvala rolerkoster emocija (FOTO/VIDEO)

Душан Цакић

22. 11. 2024. u 08:05

FOLK diva Lepa Brena obradovala je javnost novom baladom "Dobra sam ti bila".

ДОБРА САМ ТИ БИЛА: Лепа Брена једним потезом изазвала ролеркостер емоција (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: Igor Vuković

Radost u Breninom domu za novu pesmu stigla je 21. novembra, na dan krsne slave porodice Živojinović, Aranđelovdan, kada je balada ugledala svetlost dana na zvaničnom jutjub kanalu muzičke zvezde.

Foto: Igor Vuković

Nakon pet godina diksografske pauze i pesme "Odiseja ljubavi", Brena je objavila novu baladu koja je za manje od 24 sata osvojila srca slušalaca, čiju je muziku u tekst pisao Filip Živojinović, a arnažman Saša Milošević Mare.

Foto: Igor Vuković

- Mene je ova pesma pomerila, nadam se da će i vas - istakla je Brena za "Novosti" i dodala nam je da ovu pesmu Filip specijalno uradio za nju, koji je alfa i omega kao producent Aleksandrine turneje i da je ova numera osvojila srce muzičke dive.

U videu iznad pogledajte i poslušajte novu Breninu baladu i spot.

 

BONUS VIDEO:

"ZLATNIK" MI JE POZLATIO KARIJERU | "Novosti" intervju | Tanja Savić

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

BIO JE MILJENIK ŽENA: Gde je danas Nebojša Bakočević?