GORELA JE ZETRA: Hitovi "Leksington benda", emocija i nezaboravna noć sa publikom koja uglas peva (FOTO)
SINOĆ je sarajevska dvorana Zetra bila ispunjena do poslednjeg mesta, gde je popularni regionalni sastav Lexington bend priredio spektakularan koncert pred oko 15.000 ljudi povodom svog dvadesetogodišnjeg jubileja i Dana zaljubljenih.

Foto: Live production
Koncert je započeo emotivnim izvođenjem pesme "Sarajevo, ljubavi moja", čime je frontmen Bojan Vasković odao počast svom rodnom gradu. Publika je s oduševljenjem prihvatila ovaj gest, pevajući uglas sa bendom.
Foto: Live production
Tokom večeri, nizali su se hitovi poput "Dođi ove noći", "Dobro da nije veće zlo", "Donesi", "Potraži me" i "Pijane usne". Poseban trenutak usledio je izvođenjem pesme "Bosanka", kada je Vasković zastao i u šali rekao publici:
- Dobio sam savet da ovu pesmu obavezno pevam u Sarajevu, jer ovde prolazi bolje nego bilo gde drugo! - izjavio je Bojan Vasković, a to je izazvala ovacije u dvorani, a emocije su dostigle vrhunac kada su prisutni horski otpevali pesmu od početka do kraja.
Foto: Live production
Ovaj koncert predstavljao je krunu dosadašnje karijere Lexington benda, koji je još jednom dokazao zašto uživa veliku popularnost u regionu.
Publika je napustila Zetru ispunjena emocijama, noseći sa sobom uspomene na nezaboravnu muzičku noć.

"RAZREDNI DOK VODI MATURSKU EKSKURZIJU" Hit snimak naših košarkaša sa aerodroma - Sa Karijem u redu za kafu, komentari pljušte (VIDEO)
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije otputovala je danas iz Beograda za Rigu gde će igrati na predstojećem Evropskom prvenstvu.
25. 08. 2025. u 15:30

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

GLADNI MEDVED NAPRAVIO HAOS: Raskopao grobove na pravoslavnom groblju u potrazi za hranom
NAKON sve češćih slučajeva da medvedi u Crnoj Gori dolaze do naseljenih mesta, gde napadaju pčelinjake i stoku, meštane sela Donji Unač u oblasti Pive iznenadio je medved koji je u potrazi za hranom pokušao da raskopa grobove, javlja Radio-televizija Crne Gore (RTCG).
25. 08. 2025. u 11:24
Komentari (0)