POMEN SAŠI POPOVIĆU: Četrdeset dana od smrti direktora i osnivača "Grand" produkcije (FOTO/VIDEO)
DANAS se navršava 40 dana od smrti kreativnog direktora i osnivača "Grand" produkcije, Saše Popovića koji je preminuo 1. marta u Parizu nakon kraće i teške bolesti.
Foto: Novosti
Na groblju na Bežanijskoj kosi održao se četrdesetodnevni pomen.
Foto: Novosti
Porodica i prijatelji odali su poštu pokojnom Popoviću.
Udovica Suzana Jovanović zajedno sa ćerkom Aleksandrom i sinom Danijelom, a sa njima je došao kum i prijatelj Dejan Ćirković Ćira.
Foto: Novosti
Udovica je milovala spomenik, neutešno plakala dok se deca nisu odvajala od nje. Dok su palili sveće, začila su se zvona sa crkve za pokoj Sašine duše.
Za sve prisutne članove porodice, prijatelje i saradnike pripremljeno je i posluženje, a za pokoj duše popila se i rakija šljivovica i to ona koju je pripremao pokojni Saša sa njegovim likom na flaši i natpisom: “Otac Granda” (“The Grandfather”), što je izazvalo posebnu bol i nateralo suze na oči svima prisutnima
Supruga Suzana i deca Aleksandra i Danijel su već podigli spomenik, a kako izgleda mesto na kojem veliki estradni mag počiva, možete videti u videu.
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)