SLAVLJE U DOMU ŠIJANOVIH: Zapevao i Baja Mali Knindža (VIDEO)
SIN pevačice Goce Božinovske Mirko Šijan i njegova supruga Bojana juče su krstili sina Vukana u crkvi Svete Petke u Surčinu, u krugu najbližih.

Foto: Printskrin
Nakon svečanog čina, slavlje je nastavljeno u restoranu.
Poseban trenutak večeri bio je dolazak narodnog pevača Baje Malog Knindže, koga su gosti dočekali aplauzom i ovacijama.
Na slavlju su bili i pevači Darko Lazić, Sloba Radanović i Vuk Mob, koji su dugogodišnji prijatelji porodice Šijan.
Preporučujemo

DA SE ZNA - TRI PRSTA: Baja Mali Knindža se oglasio na Vaskrs (FOTO)
20. 04. 2025. u 20:46

BAJA MALI KNINDžA POSLAO MOĆNU PORUKU: Lepo nam je reko Sveti Sava (VIDEO)
12. 04. 2025. u 22:44

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)