TI SI ME LAKO PRODALA: Zavela ga atraktivna plavuša, pa usledio krah - ova priča mnoge je rasplakala
PEVAČ Slaven Đukanović objavio je nakon dužeg vremena novu pesmu koja nosi naziv „Prođe godina“.
Foto Privatna arhiva
Emotivna balada čiji tekst gađa pravo u srca pesma je koja će raznežiti mnoge, a pevač je za ovu numeru snimio i spot.
Spot je sniman na nekoliko lokacija u Beogradu i Sremskim Karlovcima, a dok se u spotu pojavljuje kao model atraktivna plavuša.
Tekst i muziku za ovu numeru napisao je Nenad Milevski, dok je aranžan uradio harmonikaš, aranžer i producent Endži Mavrić.
Preporučujemo
PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (0)