POVRATAK POSLE MNOGO GODINA: Ana Bekuta svoj rođendan proslaviće sa fanovima (FOTO)
NACIONALNA estradno-muzička umetnica Srbije Ana Bekuta, čija karijera traje više od četiri decenije, uželela se druženja sa beogradskom publikom, pa je zakazala veliki solistički koncert i to na svoj 66. rođendan, 6. septembra ove godine u Sava centru, pod sloganom „40 godina sa vama – Na to se ponosim“.
Foto: Miša Obradović
Ali, ukoliko publika bude poželela da čuje kako Ana peva hitove „Bekrija“, „Zavoleh te“, „Sve sam stekla sama“, „Zlatiborske zore“, „Ja nisam rođena da živim sama“, „Imam jedan život“ ili „Opet imam razloga da živim“, ona će zakatati i nove nastupe.
- Radujem se koncertu i druženju sa publikom u dvorani koja nosi tradiciju. Pripreme su polako ali sigurno već počele, a ono što obećavam publici to je sigurno vrhunsko muzičko veče. Biće lepo, ono što mogu da kažem, biće malo drugačije od onoga što je bilo na poslednjem koncertu koji je bio 2018. godine, u Plavoj dvorani, ali i znam da će se to publici dopasti i da će uživati – kaže Ana za „Večernje novosti“ i dodaje:
Foto: Dejan Milićević
- Četiri decenije na sceni je iza mene. Bilo je uspona i padova, što je normalno za svakog čoveka koji se bavi bilo kojim poslom, pa i ovim. Verujem da se publika zaželela, a kako smo i nazvali koncert, zaista se ponosim na svaki segment moje karijere, jer sam radila iskreno, čisto i pošteno. Vreme je bilo da se tradicija koncerata nastavi, tamo gde smo stali 2018. godine. Slavićemo ljubav, muziku i to baš na moj rođenadan, jer je ljubav sa publikom obostrana – zaljkučila je muzička zvezda.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)