KUME MOJ, NE DAMO TE: Mirko Kodić razgalio Lozničane muziciranjem na harmonici (FOTO)

Д. Цакић

15. 06. 2025. u 22:45

Folk zvezda Dragan Kojić Keba održao je večeras svoj veliki koncert u sklopu programa obeležavanja Dana grada u rodnoj Loznici.

КУМЕ МОЈ, НЕ ДАМО ТЕ: Мирко Кодић разгалио Лозничане музицирањем на хармоници (ФОТО)

Foto: Novosti

Nakon ćerke Taše, Kebi se na sceni koncerta u njegovom rodnom gradu, pridružio i muzičar, kompozitor i virtouz na harmonici Mirko Kodić.

- Kume moj, ponosan sam na tebe. Ovo večeras je dokaz da si svuda omiljen, a pogotovo u svom rodnom gradu. Ne damo te i idemo dalje kroz život, kao što je bilo i do sada - obratio se Mirko Kebi pred prisutnom publikom.

Foto: Novosti

 
 

Nakon govora, Mirko je zasvirao, a Dragan zapevao, što je još više oduševilo Kebine sugrađane i dovelo atmosferu do vrhunca usijanja.

Ovaj nastup, prava je uvertira za Kebin veliki solistički koncert koji će biti 16. oktobra ove godine u MTS dvorani pod nazivom "Muzika Balkana".

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

ŠEŠELJ NA IVICI SUZA: Zamolio sam Vučića...