PREMINUO LEGENDARNI ROKER: Suosnivač benda "Bad Company"
MIK Ralfs, suosnivač benda 'Bad Company', preminuo je u 81. godini Njegova karijera sa bendom 'Bad Company' započela je 1973. godine, a poslednji put je nastupao 2016. godine pre nego što je doživeo moždani udar.
foto: wiktionary
U poruci na zvaničnom sajtu benda navedeno je da je muzičar ostavio u suzama ljubav svog života Suzi Čavez, njihovo dvoje dece, troje pastoraka, kao i kolege iz benda. Ralfs je poslednji put nastupao sa rokerima u oktobru 2016. godine, a mesec dana kasnije doživeo je težak moždani udar. Poslednje godine života proveo je u staračkom domu, gde je dobijao svu neophodnu negu, pažnju i pomoć.
Naš Mik je preminuo, moje srce je slomljeno. Ostavio nam je izuzetne pesme i uspomene. Bio je moj prijatelj, moj partner u pisanju pesama, neverovatan i svestran gitarista koji je imao najveći smisao za humor. Naš poslednji razgovor pre nekoliko dana bio je vedar i pun smeha. nismo ni slutili da će biti poslednji. Saučešće svima koji su ga voleli, posebno njegovoj jedinoj pravoj ljubavi, Suzi. Vidimo se na nebu", objavio je Mikov kolega na stranici benda.
BONUS VIDEO:
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)