TOTALNA TRANSFORMACIJA: Barbara Bobak kao pravi "blizanac" krenula u novu životnu pustolovinu (FOTO)

Dušan Cakić

30. 06. 2025. u 19:05

MLADA muzička zvezda Barbara Bobak izdala je svoj drugi po redu studijski album pod nazivom "Blizanac".

ТОТАЛНА ТРАНСФОРМАЦИЈА: Барбара Бобак као прави близанац кренула у нову животну пустоловину (ФОТО)

Foto: Mina Dishlenkovich

Već posle nekoliko minuta nanizalo se na stotine komentara u kojima ljudi izražavaju oduševljenje, ali i pozitivni šok zbog neverovatnih transformacija koje je Barbara "servirala" publici.

Foto: Mina Dishlenkovich

U okviru novog muzičkog materijala Barbara je donela osam novih pesama, isto toliko spotova i vizuelne transformacije. Pored promene boje kose i različitih kostima, ona je mesecima živela vrlo disciplinovano i sve je bilo podređeno novom albumu, pa je tako svaki slobodan trenutak provodila na časovima plesa, što je urodilo plodom.

Koliko je talentovana za ples pokazala je u skoro svim spotovima, a najviše u onom za pesmu "Terapija", gde je po mišljenju mnogih i najviše istakla svoje zategnuto telo i brutalnu liniju.

Foto: Mina Dishlenkovich

Sa velikim ponosom, Barbara za "Večernje novosti" ističe da "Blizanac" predstavlja njenu drugu stranu.

- Ne mogu ni da opišem koliku sreću i ponos osećam zbog izlaska novog albuma. Zaista smo se svi potrudili da publici donesemo najbolje od nas u ovom trenutku i mislim da se to vidi. Album predstavlja drugu stranu mene, u odnosu na prethodni album "Barbarizam", gde se na samoj naslovnoj fotografiji vide Barbara iz “stare” epohe i “nova” Barbara, za koju sam sigurna da će publika podjednako voleti, ako ne i više - ističe mlada muzička zvezda i dodaje:

- Na ovom albumu sam se oprobala u novim muzičkim pravcima, prisutni su novi vizuelni momenti, ali i potpuno nova energija koju želim da “raspršim”. Koncept albuma je dvostruka priroda blizanca, što je inače i moj horoskopski znak i nešto što me prati kroz ceo život, kroz razne simbole. Inače, album je najavljen već na "Barbarizmu", u spotu za pesmu "Slabiji", kao ime svemirskog broda koji se pojavljuje i koji ujedno najavljuje novo putovanje u pustolovinu zvanu "Blizanac". Znam da će publika prepoznati novu energiju i sve što smo želeli da pokažemo i donesemo. Veliko hvala svim mojim saradnicima, "Blizanac" je naš i vaš - poručila je Barbara za naš list.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

TRAMP ŠOKIRAO IZJAVOM O ZELENSKOM: Znam šta će tražiti…