"NA SCENI ĆU OSTAVITI SVOJE SRCE": Dragan Kojić Keba o predstojećem beogradskom koncertu, karijeri, trajanju i iskrenosti (FOTO)

POPULARNI folk folk izvođač i kantautor na našoj sceni Dragan Kojić Keba održaće 16. oktobra solistički koncert u beogradskoj "MTS dvorani" simboličnog naziva "Muzika Balkana".

НА СЦЕНИ ЋУ ОСТАВИТИ СВОЈЕ СРЦЕ: Драган Којић Кеба о предстојећем београдском концерту, каријери, трајању и искрености (ФОТО)

Novosti

- Dobra energija je početak i kraj u svim segmentima života, jer ne postoji ništa na ovom svetu što može da je nadmaši i bude veće od nje. Tako je i u muzici, važna je harizma izvođača i “vajb” koji on nosi. Muziku shvatam tako, jer je ona moja profesija, a ujedno i hobi - istakao je Keba za "Novosti".

Novosti

- Obećavam veče ispunjeno kvalitetnom muzikom i pesmama. Sam koncert nosi naziv "Muzika Balkana" i to znači da će čuti ne samo moja muzika, već i pesme mojih gostiju i prijatelja iz Bugarske i Rumunije.

Dragan ističe i da će publici koja bude bila u dvorani dati svoje srce.

Novosti

- Kroz kompletno svoje bitisanje na estradi sve sam radio iskreno i sa dušom. Neka mi se to obilo o glavu, a nekad se isplatilo, ali sve je to život, ne kajem se.

Napisao je gotovo 90 odsto tekstova i melodija za svoje pesme.

Novosti

- Kada se muzičke lampice uključe u meni, onda znam da je to - to. Ujedno, ovo je savet i mlađim kolegama, da jedino tako rade, jer sigurno neće pogrešiti.
U životu i karijeri, govori nam, da istrajnost smatra kao najkvalitetniju osobinu.

- Nikada se nisam menjao zbog drugih. Gledam svoja posla, svoju porodicu, najbliže i prijatelje - zaključio je Keba za naš list.

BONUS VIDEO:

ŠAMPIONI U FOKUSU: Andrej Popović mladi fizičar iz Kikinde

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone