ČLAN GRUPE KISS HITNO PREBAČEN U BOLNICU NAKON UDESA: Od udara izgubio svest, evo u kakvom je stanju
ČUVENI Džin Simons iz grupe "KISS" prebačen je u bolnicu nakon što je u utorak doživeo saobraćajnu nesreću u Malibuu.
Foto: Profimedia
Kako izveštava NBC4 LA, Simons je udario svojim vozilom u parkirani automobil na Pacifik Koust Hajvej-u.
On je izjavio da je verovatno pao u nesvest, prenela je policija okruga.
Njegova supruga Šenon Tvied potvrdila je za medije da se Simons sada oporavlja kod kuće.
Inače, KISS je formiran 1973. godine u Njujorku, a Simons je bio ključni član benda zajedno sa Polom Stenliem, Es Frejlijem i Piterom Krisom. Grupa je postala poznata po teatralnim nastupima, karakterističnim maskama i energičnim koncertima. Simons je poznat po svom alter egu "The Demon", koji uključuje vatreno disanje, pljuvanje krvi i isticanje jezika tokom nastupa. Njegov jezik je postao zaštitni znak, a postoje glasine da je osigurao svoj jezik za milion dolara, iako to nikada nije zvanično potvrđeno.
Osim muzičke karijere, Simons je bio aktivan i u svetu filma i televizije. Pojavio se u filmovima kao što su "Runaway" (1984) i "Wanted: Dead or Alive" (1987), kao i u TV serijama poput "Miami Vice" i "CSI: Crime Scene Investigation". Takođe je bio producent i glumio u reality seriji "Gene Simmons Family Jewels".
KISS je postao jedan od najuspešnijih i najuticajnijih rock bendova svih vremena, sa više od 100 miliona prodatih albuma širom sveta. Grupa je poznata po hitovima kao što su Rock and Roll All Nite", "Detroit Rock City" i "I Was Made for Lovin' You". Nakon penzionisanja sa turneje 2023. godine, KISS je planirao povratnički koncert u Las Vegasu u novembru 2025. godine povodom 50. godišnjice benda.
(Telegraf)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PRVE SLIKE MELINE POSLE UDAJE: Fatalnija i skupocenija nego ikad (FOTO)
11. 07. 2026. u 22:17
RAT DVE LEPE Lukićeva ljuta na Brenu: "Više me ne zanima kao osoba u mom životu"
11. 07. 2026. u 21:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (0)