DIJASPORA NA NOGAMA: Haos u Australiji zbog Uroša Živkovića (FOTO)
PEVAČ Uroš Živković ovog vikenda nastupao je u Australiji, gde je tamošnjoj publici, ali i "našim" ljudima priredio dve noći za pamćenje.
Foto: Privatna arhiva
Tokom dve muzičke večeri nizali su se hitovi, a publika nije krila oduševljenje, nagrađujući pevača gromoglasnim aplauzima i ovacijama.
Emocije i dobra muzika obeležili su ova dva koncerta, koja će fanovi sigurno dugo pamtiti.
Foto: Privatna arhiva
Energija koju je Živković doneo na binu i među publikom, nešto je o čemu će se dugi pričati među našom dijasporom u Australiji.
Ovim nastupima je još jednom pokazao zašto važi za jednog od najtraženijih pevača mlađe generacije, a australijska publika mu je uzvratila ljubavlju i energijom kakva se retko viđa.
BONUS VIDEO:
ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć
Preporučujemo
MUZIČKA LjUBAV U SRCU ŠUMADIJE: Saša Matić pevao u Kragujevcu za Dan žena (FOTO)
09. 03. 2026. u 15:10
ŽELIM NAM DA... Tea Tairović čestitala Dan žena snažnom porukom (FOTO)
08. 03. 2026. u 18:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)