NA LUKSUZNOJ JAHTI: Pevač u nesvakidašnjem izdanju nasred Jadrana zapevao hit Šabana Šaulića (FOTO)
PEVAČ Emir Habibović iskoristio je slobodne dane za predah od brojnih nastupa, pa je vreme proveo na Jadranskom moru u društvu prijatelja.
Foto: Privatna arhiva
Emir je uživao na luksuznoj jahti, daleko od gradske gužve i svakodnevnih obaveza, a atmosfera je u jednom trenutku postala toliko dobra da je mikrofon bio potpuno suvišan.
U kupaćem kostimu, ogrnut peškirom Habibović je zapevao čuveni hit Šabana Šaulića „Čekanje me razbolelo“, a njegovo izvođenje izazvalo je oduševljenje među prisutnima. Opušten, nasmejan i vidno raspoložen, pevač je pokazao da mu za dobar provod nisu potrebni ni bina ni reflektori.
Foto: Privatna arhiva
Snimak koji je nastao na jahti otkriva Emira u izdanju kakvo publika nema često priliku da vidi, bez estradnog glamura, u potpuno prirodnoj atmosferi, dok sa prijateljima uživa u čarima Jadrana i pesmama koje ne prolaze.
BONUS VIDEO:
ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
IZABRAO DRUGAČIJI PUT: Pevač šokirao odlukom sve svoje i krenuo dalje po svom (FOTO)
22. 06. 2026. u 16:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)