NOVI SKANDAL DARKA LAZIĆA: Veliča Albaniju usred Hrvatske - "Oglasio se: Nisam hteo nikoga da uvredim" (FOTO)

NA društvenim mrežama kružila je fotografija folk pevača Darka Lazića i to iz bekstejdža iz jednog kluba u Hrvatskoj, na kojoj pozira i šalje pozdrav „Velike Albanije“.

НОВИ СКАНДАЛ ДАРКА ЛАЗИЋА: Велича Албанију усред Хрватске - Огласио се: Нисам хтео никога да увредим (ФОТО)

Foto: Društvene mreže/Instagram

Naime, Lazić je nasmejan pozirao sa jednom devojkom, za koju se tvrdi da je Albanka.

Njih dvoje su, koliko se vidi veoma bliski, a dok su pozirali, spojili su šake u obliku dvoglavog orla, što je simbol tzv. „Velike Albanije“.

Ona se odmah pohvalila na mrežama, pa je i „tagovala“ pevača, te uz pozdrav postavila emotikon srca, a u opis fotografije je i albanska zastava.

Foto: Ataimages.rs/ A.A.

Ovim povodom se oglasio i pevač, gde je istakao da sporna situacija nije imala nikakvu političku pozadinu, već da je nastala spontano tokom druženja sa publikom.

- Povodom fotografije koja se pojavila u medijima i na društvenim mrežama, osećam potrebu da se obratim javnosti. Tokom fotografisanja sa publikom i ljudima koji dolaze na moje nastupe često nastaju spontane situacije. Nije postojala namera da pošaljem bilo kakvu političku poruku, niti da uvredim bilo koji narod ili bilo koga lično.

On je podsetio da je tokom svoje karijere nastupao širom regiona i da je uvek nastojao da gradi odnos poštovanja sa publikom, bez obzira na nacionalne ili verske razlike.

- Muzika je ono što me vodi i verujem da ona treba da spaja ljude, a ne da ih deli - poručio je pevač.

BONUS VIDEO:

ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

HITNO PREKINULA NASTUP U HRVATSKOJ: Poznato stanje Dragane Mirković