ALEKSANDRA SA NASLEDNIKOM USLIKANA U CENTRU BEOGRADA: Evo kako je pevačica uživala sa sinom (FOTO)

PEVAČICA Aleksandra Prijović svakodnevno uživa sa sinom Aleksandrom, a sada je objavila fotografiju sa njim iz centra Beograda.

АЛЕКСАНДРА СА НАСЛЕДНИКОМ УСЛИКАНА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Ево како је певачица уживала са сином (ФОТО)

Foto: Instagram

Pevačica je tokom jučerašnjeg dana odvela sina u zoološki vrt, gde su uživali dok su obilazili i razgledali životinje.

On je bio oduševljen slonom, a Prija nije mogla a da ne zabeleži ovaj trenutak i da ga podeli sa svojim pratiocima na svom Instagram profilu. 

Foto: Instagram

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NA BINI SAZNALA ZA SMRT MUŽA: Snežana Đurišić o bolnoj temi - Dovezao me je na nastup i više ga nisam videla, surovo je kako je sve ispalo