NEMA KONKURENCIJU i ovog leta Monika Beluči najpoželjnija
MONIKA BELUČI nalazi se na odmoru u Grčkoj.
Foto EPA
Destinacija Italijanske dive trenutno je grčko ostrvo Paros na kojem uživa u društvu prijatelja.
Kako i priliči opuštenom letnjem odmoru, odevne kombinacije u kojima obilazi ostrvo, odlazi na kupanje ili u restorane vrlo su ležerne.
Već smo imali prilike videti je u pomalo romantičnoj haljini s tačkastim dezenom, a sada je pokazala da je u kofer spakovala i najpoželjniji model ovog leta.
To je haljina s tropskim dezenom čiju su popularnost najavili Italijani 2019. godine na Milanskoj nedelji mode.
Monika ja je uz svoju dugačku lepršavu haljinu ukrašenu tropskim motivima nosila natikače s platformom.
Preporučujemo
POTPUNO DRUGAČIJA JELENA TOMAŠEVIĆ: Novi provokativni spot i pesma “Diraj mi usne”
07. 08. 2020. u 18:32
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)