DVOSTRUKA RADOST ZA OBOŽAVAOCE REPERA IVANA IVANOVIĆA ĐUSA: Album i dokumentarac
REPER Ivan Ivanović Đus dugo je najavljivao svoj novi album "Hiphopijum 4", kao poslednji u nizu "Hiphopijum" izdanja, i on je konačno objavljen u petak, na radost ovdašnje mnogobrojne rep publike.

Foto ATA images
Đus, koji je svojevremeno popularnost stekao hitom "Keš, kolica", na novom izdanju objavio je čak 26 pesama, a album je objavila kuća "Basiviti digital".
Đus je publiku obradovao i dokumentarnim filmom "Hiphopijum" koji, u 46 minuta, prikazuje njegovu rep karijeru, uz učešće mnogih prijatelja i kolega. Ivan se na "Instagramu" zahvalio svima koji su zaslužni za nastanak ovog dokumentarca koji je režirao Galeb Nikačević:
- Nažalost, kratko traje, i previše toga je preskočeno, ali ovo je tek početak.
"Hiphopijum 4" je njegov sedmi solo album. Prethodni, "Od blata do zlata" objavio je 2017, a treće izdanje iz edicije "Hiphopijum" objavio je dve godine ranije.

KREMLj OBJAVIO USLOVE ZA SASTANAK PUTINA I ZELENSKOG: Prvo mora ovo da se dogodi!
SUSRET ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog i predsednika Rusije Vladimira Putina je moguć ukoliko delegacije Ukrajine i Rusije postignu određene dogovore, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov u obraćanju novinarima.
17. 05. 2025. u 11:48

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (0)