LJUPKI STEVIĆ ODUZETO VATRENO ORUŽJE: Pevačica imala dve puške, policija joj odredila zabranu prilaska generalu Simiću
PEVAČICI Ljupki Stević određena je zabrana prilaska policijskom generalu Dragiši Simiću, njenom dugogodišnjem partneru kojem je u besu demolirala dva automobila u sredu uveče na Voždovcu.

Foto: Instagram
Njoj su privremeno oduzete dve lovačke puške za koje poseduje dozvolu.
Simić je, kako prenose mediji, policiji rekao da nije bio prisutan na mestu događaja, a da navedena vozila, koja su oštećena, on koristi. Takođe, i pevačica je po pozivu pristupila u Policijsku stanicu Voždovac, gde je, navodno, potvrdila da je oštetila vozila, i dodala da je to učinila zbog uticaja lekova.
Stevićeva je ovo uradila zbog, kako je rekla, Simićeve preljube, i njegovog dugogodišnjeg oklevanja da podnese zahtev za razvod braka. Ljupka je otkrila da je u njegov automobil instalirala aparat za prisluškivanje, i tako otkrila sve. Pevačica se, prema pisanjima medija, nije na tome zaustavila. Navodno je odlučila da snimke pošalje generalovoj supruzi.
- Rekla sam joj: "Evo da vidiš sa kim si toliko godina u braku, a sa kim sam se ja je**vala 10 godina - otkrila je Ljupka.

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (1)