Politika
"ŽELIMO DA ČUJEMO VAS" Predsednik Vučić pozvao građane na skup u subotu 27. juna (VIDEO)
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
BRNABIĆ: Na skupu 27.juna biće većinska,pristojna Srbija,koja je za mir i stabilnost
24. 06. 2026. u 20:08
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
NEVEROVATAN MEČ U ATLANTI: Lavovi Atlasa su drugi u grupi, "Grenadini" se časno oprostili od Svetskog prvenstva
25. 06. 2026. u 02:04 >> 02:12
Milvas
25.09.2020. 14:54
Каже господин Бане: Ми смо нашли свој мир, срећнији смо и остали смо пријатељи. По дотичном господину разводи прерастају у идиле и најлепше снове. А деца, где су ту деца? Пита ли њих неко и нешто. Како је њима, да ли је њима боље после развода, да ли пате да ли......? Ово ми личи на једну причу која је намењена јавности и ништа више.
Milica
25.09.2020. 16:08
@Milvas - Sigurno im je bolje da provode vreme sa roditeljima koji su srećni, makar i razdvojeni, nego sa mamom i tatom koji se svadjaju, izbegavaju, nezadovoljni su... A verujem da cesto zajedno provode vreme sa decom.
Ja
25.09.2020. 20:25
@Milica - Vi uopste ne poznajete psihologiju dece. Deca smatraju da su plod mamine i tatine ljubavi i kada dodje do razvoda, vide sebe kao gresku, a izjave ovog coveka na to i upucuju. Sva deca zele da vide roditelje zajedno u ljubavi i slozi, jer tako i ona osecaju emotivnu sigurnost, koja je presudna za njihovo formiranje. Oko toga se treba i potruditi i to je ono sto dugujemo svojoj deci.
Savo perosevic
25.09.2020. 16:56
Samo lupetaju ovi estradni dignu rep pa u ajku sve smecari a narod baca pare na njih
Vito
25.09.2020. 20:39
Kakao vencanje, svasta mi romi se retko vencavamo,i koji se venca od 100 mozda 5 ostane u braku. Ja zivim sa zenom 35 godina nismo se vencali .vencanje obocan papir,za nekoga to mnogo znaci . Kod nas roma nista.tako da ne razmisljamo da se svadjamo, i kad se posvadjamo prodje 2 sata iopet sve u redu.zene kod nas su na probu celoga zivota ...
Basa
25.09.2020. 23:51
Kazu da je sustina bracne zajednice u porodici i deci koja se radjaju u toj zajednici......verujem da je licna sreca bitna ali ako je Ego toliko veliki da ne vidi da su deca licna sreca onda zaljubljenost u sebe prevazilazi ljubav prema deci... tada je razvod mozda i bolja varijanta....jer narcisoidna licnost oseca samo ljubav prema sebi....majka je ta koja voli decu....