OBUČEM UNIFORMU I IDEM DA USPOSTAVIM RED: Biković "ratuje" u Jermeniji u pauzama između snimanja, glumac nasmejao svoje pratioce
NI kriv ni dužan glumac Miloš Biković uvučen je u jermensko - azerbejdžanski sukob u Nagorno-Karabahu.
Miloš Biković / Foto Omega production
Turski sajt derindusunce.org na svom tviter nalogu objavio je fotografiju Bikovića sa snimanja filma u srpskoj uniformi uz tekst:
- "Srpski plaćenik Aleksa Đurić viđen je u Jermeniji... Vagner nije daleko".
Sliku je komentarisalo nekoliko tviteraša iz Srbije koji su pokušali da objasne da je reč o lažnoj vesti i da je na fotografiji srpski glumac.
Reagovao je i sam Biković zbunjenim smajlijem i kratkim komentarom - "WTF".
Nakon toga se oglasio dodatnim komentarom, i šaljivo je poručio sledeće:
- U pauzama snimanja Južnog, reklame i predstave u BDP, ja tako, ponekad, obučem uniformu i odem da uspostavim mir tamo gde je to potrebno.
Na kraju je prokomentarisao medij koji je objavio lažnu vest, rekavši da je to vrlo neozbiljno.
- Sad ozbiljno: @DDGrubu Ne znam zašto ste okačili sliku sa snimanja filma... smešno i neozbiljno za jednu vrlo ozbiljnu temu - dodao je glumac.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)