TANJA SAVIĆ NAPUŠTA SRBIJU: Pevačica objavila sliku iz aviona - Zlo mora da se iskoreni, želim da zagrlim sinove
PEVAČICA Tanja Savić objavila je na svom instagram nalogu fotografiju iz aviona, i otkrila svima da napušta Beograd.

Foto: Instagram
Pevačica se obratila svima jakom porukom koja se tiče njenih sinova. Tanja se uputila u Cirih, i kaže da je i dalje nasmejana i pored svega što se dešava.
- Živa, zdrava, prava i pored svega što mi se dešava nasmejana i srećna. Srećna jer sam u miru sa sobom. Konačno je prestala kontrola nad mojim životom. Ono sto me drži je to što toliko zelim da zagrlim svoje sinove i da im nadoknadim ljubav za koju drugi misle da mogu da nam je uskrate. Jeste da nas kilometri dele, ali ja toliko osećam njihovu bezgraničnu ljubav. Nikakve okolnosti ne mogu da poremete moj unutrašnji glas koji mi ipak govori da je sve u redu sa njima. Mi smo spojeni ljubavlju i kada smo miljama daleko. To je nevidljiva nit između majke i deteta. A vidim da i dalje ima zla oko nas. I to me jako nervira.To zlo mora da se iskoreni. Da se počisti. Da se pobedi. Ali kako? Tako što ćemo ignorisati zlo. Kao da ne postoji. A zlo to ne voli. Fokusirajmo se na nešto lepo da bi se zlo ugušilo, a potom nestalo. Ja danas pravim plan "kako da pobedim zlo. Šta vi danas radite? - napisala je Tanja.
Preporučujemo

SEVERININ BIVŠI KUPIO ZEMLjU U ISTRI: Papreno platio, a evo šta tu može da se gradi
06. 10. 2020. u 19:28

TANjA SAVIĆ DONELA NOVU ODLUKU: "Ne želim da nikome budem otirač!" (FOTO)
05. 10. 2020. u 20:51

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (3)