NOVO ODLAGANJE: Dejan Cukić u "Kombank dvorani" početkom proleća
MUZIČAR Dejan Cukić i njegov bend "Spori ritam" odložili su ponovo beogradski koncert u "Kombank dvorani", za 20. mart 2021.
Foto: Ataimages
Prvi termin je bio 11. april ove godine, ali je, zbog pandemije virusa korona nastup pomeren za 16. oktobar. Aktuelne okolnosti su, međutim, još jednom odložile koncert na kojem će Cukić, uz stare hitove, predstaviti i pesme sa prošlogodišnjeg albuma "Ulica bez brojeva".
Dejan je na "Fejsbuku" u svom stilu izrazio nadu da će ta subota, 20. mart biti "najava novog, slobodnijeg proleća" i treća - sreća.
- Došli smo do zaključka da, u uslovima koje nam nalažu propisane mere za skupove u zatvorenom prostoru, nije moguće održati predstavu kakvu dugujemo i našoj publici i sebi posle toliko godina - navodi Cukić. - Nadamo se da imate razumevanja za ovu odluku, i da će nam ukupne okolnosti najzad dozvoliti da se zajedno zabavimo na pravi način.
Preporučujemo
DRAGI I ŽIKA JELIĆ SE SRELI SA BOROM ĐORĐEVIĆEM: Druženje u Ljubljani
07. 10. 2020. u 20:00
GDE SAM BIO, S KIM SAM PIO: Željko Bebek brao grožđe za vikend u Sloveniji
28. 09. 2020. u 22:36
SNIMAK SLAVLjA O KOME PRIČA SRBIJE: Pevač navukao dve maske za lice, pa zapevao (VIDEO)
06. 10. 2020. u 16:00
BANE MOJIĆEVIĆ O RAZVODU: Ovo je moja poslednja ljubavna priča opevana u stihovima
28. 09. 2020. u 17:12
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)