LJUPKA SLUPALA JOŠ JEDAN AUTO: Novi incident kontroverzne pevačice

В. Н.

16. 10. 2020. u 23:06

PEVAČICA Ljupka Stević koja je, u poslednje vreme, bila u centru pažnje javnosti kada je svom bivšem partneru, policijskom generalu Dragiši Simiću demolirala dva automobila, slupala je još jedna kola, ali, ovoga puta, nenamerno.

ЉУПКА СЛУПАЛА ЈОШ ЈЕДАН АУТО: Нови инцидент контроверзне певачице

Foto ATA Images

Prema navodima medija, radi se o automobilu Sulejmana Meme Haljevca, umetnika iz BiH koji je bio pobednik "Farme 4".

Do nezgode je došlo dok je Ljupka snimala emisiju koja se odvija u kolima, a ona je kao gošća vozila. Pevačica je u snimku na insta-storiju rekla:

- Ne kaže džaba čovek - kada te neće, onda te neće. Ponudila sam se da vozim, pa sam čoveku uništila auto. Niko nije povređen, jer sam vozila tri na sat, ali je desetoro ljudi došlo da izbavi auto. Ja ne znam, majke mi, šta se desilo.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PITANJE JE DANA KADA ĆE OTVORENO DA UBIJAJU NA ULICI Vučić: Zemlja nam je u velikoj opasnosti, banda vlada ulicama! Pobedićemo ovo zlo zajedno

PITANjE JE DANA KADA ĆE OTVORENO DA UBIJAJU NA ULICI Vučić: Zemlja nam je u velikoj opasnosti, banda vlada ulicama! Pobedićemo ovo zlo zajedno

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se naciji iz Palate Srbija posle četiri dana uzastopnog blokaderskog divljanja i napada na objekte, policiju i građane. Poručio je da je pitanje dana kada će blokaderi da otvoreno ubijaju na ulici, jer im je samo to preostalo. Rekao je da će se u narednim danima činiti da se država povukla, a onda će pokazati svu svoju odlučnost i iskoristiti sva sredstva na raspolaganju da se vrati poredak i mir u zemlju. Sa narodom i građanima zajedno, pobedićemo ovo zlo, poručio je Vučić.

17. 08. 2025. u 12:14 >> 12:44

Komentari (1)

DARKO MILIČIĆ ULETEO NA TEREN ZBOG SINA: Jedva došao sebi zbog onoga što je Lazar uradio - i on, i žena Zorana (FOTO/VIDEO)