ŽARKO LAUŠEVIĆ ZARAŽEN KORONA VIRUSOM: Smešten u bolnicu
PROSLAVLjENI domaći glumac Žarko Laušević (60) pozitivan je na korona virus.

Foto ATA Images
Kako se saznaje, Laušević je 27. oktobra, smešten u bolnicu, na kovid odeljenje KBC Bežanijska kosa.
Nije poznato gde se Žarko zarazio virusom koji mesecima unazad hara planetom, a kako se nezvanično saznaje, dobro se oseća.
Podsetimo, Laušević je 23. oktobra operisan u Beogradu.
(Telegraf)

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (1)