UROŠ SE VERIO SA DŽENI: Srpsko-španski glumački par na korak do oltara
GLUMAC Uroš Jovčić (31), koji se proslavio ulogom Đorđa Nosonje u filmu "Montevideo, Bog te video", a sada ga gledamo kao voditelja kviza "Štoperica" na Prvoj, verio se sa devojkom Dženifer Dženi Martin.
Foto Instagram/jennimartin
Vest je objavila Dženi na instagram-profilu, uz fotografiju na kojoj je sa Urošem, dok joj na ruci blista verenički prsten, a na licu joj je razmazana maskara od suza radosnica, uz komentar:
- Rekla sam "da" ljubavi mog života.
Jovčić je rođen u Lazarevcu, a Dženi u Španiji, a zanimljivo je da su se upoznali na snimanju filma "Montevideo, vidimo se", u kojem je ona glumila Konsuelu. Počelo je kao prijateljstvo, pa romansa na daljinu, budući da je Dženi živela na Tenerifama, a onda je Martinova odlučila da se preseli u Beograd. Njih dvoje žive zajedno već tri godine, pa je veridba bila sledeći logični korak u njihovoj vezi. Inače, Dženi je u međuvremenu postala uticajna influenserka i voditeljka jutarnjeg programa na Red televiziji.
Preporučujemo
TAST OČITAO LEKCIJU VELjKU Šta je poručio zetu: "To u Beogradu nije mogao videti"
01. 05. 2026. u 16:35
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)