"DOGOVORILI SMO SE DA UMREMO NA BINI, A ON POŽURIO": Bora Čorba u suzama zbog odlaska Miše Aleksića

JUTROS je umro moj brat Miša, borio se kao lav do poslednjeg daha - ovako je posle vesti o smrti Miše Aleksića za "Novosti" rekao Bora Đorđević.

ДОГОВОРИЛИ СМО СЕ ДА УМРЕМО НА БИНИ, А ОН ПОЖУРИО: Бора Чорба у сузама због одласка Мише Алексића

Foto Marina Pešić

- 42 godine smo svirali zajedno i ne mogu da zamislim da ga više nema. Više od četiri decenije se nikad nismo ni ružno pogledali, a kamoli posvađali. Ne mogu da zamislim svirku bez njega. Dogovorili smo se da umremo na bini a on požurio. Hvala ti brate na svemu - rekao je u suzama Bora Čorba.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (3)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone