SEKA OTKAZALA NASTUP ZA DOČEK: Ništa od novogodišnjeg slavlja u Beogradu

FOLK pevačica Seka Aleksić (39) otkazala je novogodišnji nastup u "Belekspo centru" u Beogradu, zbog izuzetno loše epidemiološke situacije, uzrokovane koronom.

СЕКА ОТКАЗАЛА НАСТУП ЗА ДОЧЕК: Ништа од новогодишњег славља у Београду

Foto Instagram/seka_aleksic

Nadala se Seka, baš kao i svi, da će virus posustati i da će moći na dočeku 2021. da se druži sa publikom, ali...

- Ne želim da se desi da ja ili moj tim snosimo odgovornost ukoliko se neko razboli - obrazložila je Aleksićeva na društvenim mrežama.

- Zdravlje moje publike mi je najvažnije, sigurna sam da ćemo se družiti na sledećem dočeku i da ćemo sve nadoknaditi. Zahvalna sam organizatorima što su prihvatili moj predlog i složili se da sve ostavimo za srećnija vremena. Čuvajte se!

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (1)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone