PORODICA BOJOVIĆ DALA ČITULJU ZA DŽEJA: "Bio si sa nama i kada smo plakali..."
U VEČERNjIM Novostima svakoga dana izlaze mnogobrojne čitulje za velikog pevača Džeja Ramandovskog.
Foto: Instagram/Novosti
Čitulje za mnogima omiljenog pevača narodne muzike, legendarnog Džeja, dali su porodica, prijatelji, drugovi iz detinjstva, prijatelji sa estrade i mnoge javne ličnosti u Srbiji.
Iako nije precizirano o kome se tačno radi, posebno privlači pažnju čitulja koju je dala porodica Bojović:
- Bio si sa nama i kada smo se radovali i kada smo plakali. I u dobru i u zlu. Zauvek ćeš biti u našim srcima, porodica Bojović - napisano je u čitulji.
Foto: Instagram/Novosti
Podsetimo, Džej Ramadanovski biće sahranjen u petak u Aleji zaslužnih građana u Beogradu.
Preporučujemo
ĆERKA ANA OTIŠLA PO OBDUKCIJSKI NALAZ: Zvanično saopšteno od čega je Džej preminuo
09. 12. 2020. u 15:54
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (2)