DŽENAN LOČAREVIĆ o tome kako je snimio pesmu „Ludujem" (VIDEO)
U DRUGOM "Podcastu sa Natalijom" Dženan Lončarević uz odabrane pesme otvoreno o najboljim momentima u svojoj karijeri, kakav je osećaj kad pred sam koncert počne kiša i da li spava pred veliki nastup, šta mu najviše nedostaje u doba korone, zašto ga nerviraju milionski pregledi spotova, o tome kako je snimio pesmu "Ludujem" i koji medij mu je omiljeni.

Foto: V.N.
Pogledajte i kako poštuje epidemiološke mere i svira u rukavicama! Natalija Milosavljević je poznata radijska voditeljka, urednica Radija Novosti i odličan poznavalac domaće muzičke scene.
U svom lepršavom i nadahnutom nastupu gledaoce vodi kroz najzanimljivije detalje srpske muzičke scene, a gosti joj zbog njene otvorenosti i vedrog duha iskazuju poverenje i otkrivaju malo poznate i zanimljive detalje iz svog života.

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)