AKUSTIČNO PORED JELKE: Grupa "Frajle" sprema božićni onlajn koncert
NOVOSADSKI ženski četverac "Frajle", Marija Mirković, Nataša Mihajlović i sestre Jelena i Nevena Buča, održaće onlajn koncert na Božić, pod nazivom "Akustični koncert pored jelke" (20 časova).

Foto ATA Images
Koncert se može pratiti na linku "Legato platforme", ali nije besplatan, cena ulaznice je 5,6 evra, upravo radi podrške muzičarima u doba pandemije, kada ne nastupaju uživo, pa su samim tim bez prihoda. Zbog razlike u vremenskim zonama, snimak koncerta biće dostupan 24 časa.
Četiri dame iz Vojvodine navode da će svakako pevati hitove "Ih libe dih", "Menjam dane" i "Štiklice", ali će se na repertoaru premijerno naći i jedna nova pesma.
- Družimo se, pevamo, slavimo, i to sve od kuće, zato, gde god da se nalazite, možemo da budemo zajedno - poručuju "Frajle".
Preporučujemo

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)