RADONJIĆ OTKRIO ONO ŠTO SE NE ZNA O BIKOVIĆU: Ova osobina kolege ga najviše nervira!
MIODRAG Radonjić je iza sebe imao veoma uspešnu godinu, kako privatno tako i poslovno, a pred sam kraj godine se ostvario u ulozi oca.

Foto: Printscreen/Jutjub/
Naime, Miodrag je otkrio kako se snašao u novoj ulozi i da li mu je sve to naporno.
- Jeste, ali sve je to normalno i sve je to ljudski. Jedino je spavanje loše, jer ne možeš da uhvatiš kontinuitet. Dosta sam u životu ustajao i u četiri, da idem na snimanje. Svašta sam u tom smislu imao i zahtevnih stvari. Ali je lepo - rekao je Miodrag.
U jednom trenutku je voditeljka upitala glumca da otkrije koja osobina njegovog kolege Miloša Bikovića ga najviše nervira.
- Kasni. Možemo da kažemo da je neodgovoran - našalio se on.
Inače, glumac je nedavno ispričao da sa Milicom planira brak, kao i da želi da mu ona podari više naslednika.
- U privatnom životu nisam ženskaroš kao Baća. Za razliku od njega, ja volim čvrstu i stabilnu vezu s devojkom, često menjanje partnera ne može da zadovolji moje emotivne potrebe. Čovek je stvoren da pored sebe ima nekog kome može potpuno da veruje i da mu bude podrška, ali i da ga kritikuje kada treba - rekao je ranije.
(Kurir)
Preporučujemo

BILO JE OVO VREME ISKUŠENjA I BORBE: Miloš Biković iskreno o godini koja je za nama
01. 01. 2021. u 10:20

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

SAMO 5 ZEMALjA: Ko je sve glasao za Srbiju i kako - maksimalnih 12 od komšija (FOTO)
POSLE završenog finala "Evrovizije 2025", na zvaničnom sajtu prestižnog muzičkog takmičenja objavljeno je i kako su glasale zemlje učesnice u polufinalima.
18. 05. 2025. u 11:34
Komentari (0)