BOL NE JENJAVA: DŽejeva ćerka se „slomila” na praznik zbog očeve smrti! (FOTO)
MARIJA Ramadanovski, ćerka pevača Džeja Ramadanovskog koji je preminuo 6. decembra prošle godine, oglasila se juče na svom Instagramu povodom mesec dana od njegove smrti.
Foto: Printskrin
Ona veoma teško podnosi gubitak oca, a juče je na svom profilu podelila njihovu zajedničku fotografiju, a uz to je ostavila emotivnu poruku:
- Danas, na Badnji dan je mesec dana kako si nas napustio! Neka te anđeli čuvaju!
Podsetimo, Džej Ramadanovski preminuo je 6. decembra 2020. godine u svom stanu na Dorćolu usled posledica srčanog udara. Iza sebe ostavio je bivšu suprugu Nadu, ćerke Anu i Mariju, kao i mnogobrojne hitove.
Pevač Džej Ramadanovski sahanjen je na Novog groblju u Aleji zaslužnih građana prema muslimanskim običajima.
Pevača su na večni počinak ispratile violine koje su pevale njegovu pesmu "Nedelja".
Preporučujemo
„PORODIČNO POŠTUJEMO TRADICIJU, ALI VELjKO...” Kako Ražnatovići provode praznike?
07. 01. 2021. u 19:29
BEKUTA U MRKINOM ZAGRLjAJU DOČEKALA BOŽIĆ: Posebnu poruku ima za Srbe na Baniji! (FOTO)
07. 01. 2021. u 19:17
HITNO HOSPITALIZOVAN: Čuveni muzičar imao aneurizmu na mozgu! (FOTO/VIDEO)
06. 01. 2021. u 15:50
NISKI UDARAC: Jovana i Srđan jednim potezom pokazali šta misle o Filipu Čukanoviću
05. 01. 2021. u 09:22
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)