TUŽNI SE SMEJU NAJLEPŠE: Tanja Savić proslavila prvi Božić bez sinova (FOTO)

NAŠA proslavljena pevačica Tanja Savić danas je obeležila najradosniji hrišćanski praznik Božić u svom porodičnom domu, ali bez dece.

ТУЖНИ СЕ СМЕЈУ НАЈЛЕПШЕ: Тања Савић прославила први Божић без синова (ФОТО)

Foto: arhiva VN

Ovo je prvi Božić koji Tanja slavi bez sinova, koji su u Australiji još od prošle godine.

Foto: Instagram

 

Tanja je svim svojim pratiocima poželela srećan praznik putem Instagrama, a potom podelila i delić atmosfere iz svog doma, te je pokazala prazničnu trpezu. Nema sumnje da je ovo veoma težak dan za nju, s ozbirom na to da je navikla da sve velike praznike posveti upravo svojoj deci.

- Ali smejem se jer tužni se smeju najlepše - napisala je juče pevačica uz fotografiju gde pozira sa širokim osmehom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ČOVEK MORA OSTATI NAJVAŽNIJA KARIKA: U Fondaciji Mozzart održan  Serbia AI Security Summit 2026