"OVO JE BRUKA ZA FILMSKU BRANŠU": Radoš Bajić užasnut ponašanjem Miroslava Aleksića - "Milena je smogla snage da razotkrije monstruma"
POZNATA glumica Milena Radulović ispričala je da je Miroslav Miša Aleksić dok je bila maloletna silovao i da se to dogodilo više puta. Osim nje i nekoliko devojaka, od kojih su neke maloletne, prijavilo je policiji da ih je silovao ili seksualno uznemiravao čuveni vlasnik škole glume.

Foto: Tanjug
Radoš Bajić jedan je od mnogobrojnih kolega koji je uputio reči podrške mladoj glumici.
- Čestitam hrabroj mladoj glumici Mileni koja je pobedila sebe i smogla snage da razotkrije monstruma. Strašna bruka i sramota za celu filmsku - pozorišnu - umetničku branšu - rekao je Bajić.
(Blic)
Preporučujemo

"DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO?" Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema "patriot" Ukrajini
TO JE bila velika nada u zaštiti od Putinovih raketa: u ponedeljak je predsednik SAD Donald Tramp najavio da će Ukrajini biti isporučeno oružje, ali da će Evropljani morati sve da plate. Sada se ispostavlja da Nemačka neće samo finansirati, već će morati i sama da isporuči sopstvenu protivvazdušnu odbranu, iako je već sada u deficitu, piše nemački Bild.
19. 07. 2025. u 10:22

SKANDAL TRESE NEMAČKU: Pogledajte koliko je Analena Berbok potrošila na šminku za samo tri meseca
KABINET bivšeg nemačkog kancelara Olafa Šolca izdvojio je skoro 590.000 evra iz javnih sredstava za šminkanje i uređivanje izgleda državnih funkcionera u periodu od 2022. do marta 2025. godine, piše Bild pozivajući se na podatke nemačke vlade.
19. 07. 2025. u 11:16

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (1)