OVENJKOVEČENI ELVIS, SINATRA, HIČKOK: Donald Tramp naredio izradu 250 statua za "Baštu heroja"
ODLAZEĆI 45. američki predsednik Donald Tramp (74) naredio je izradu 250 statua, koje će biti postavljene u "Bašti američkih heroja".
Foto EPA
Među njima su istorijske ličnosti, političari, sportisti i muzičari, poput Vitni Hjuston, Džonija Keša, Elvisa Prislija, Arete Frenklin, Reja Čarlsa, Majlsa Dejvisa, Luja Armstronga, Majlsa Dejvisa, Djuka Elingtona, Net King Kola, Bili Holidej i Frenka Sinatre, uprkos tome što je Sinatrina ćerka Nensi rekla da se on gnušao Trampa.
Svoje kipove dobiće i Šveđanka Ingrid Bergman i Britanac Alfred Hičkok, iako nisu bili Amerikanci.
BOSANSKIM "SPECIJALCIMA" SE SMEJE CEO SVET: Izbačeni sa takmičenja, a krivi im Srbi i Dodik (FOTO/VIDEO)
SNIMAK specijalaca iz Federacije BiH na takmičenju SWAT Challenge u Ujedinjenim Arapskim Emiratima postao je potpuni hit na društvenim mrežama.
12. 02. 2026. u 14:42
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)