BAJAGA NAPISAO HIMNU HRABROSTI: Muzičar posvetio pesmu Mileni Radulović, Branko Đurić otpevao "Nisi sama" (VIDEO)
ISPOVEST mlade i perspektivne glumice Milene Radulović o tome da ju je još kao sedamnaestogodišnjakinju silovao učitelj škole glume Miroslav Mika Aleksić, potresla je javnost.
Foto: Novosti
I dok se broj žrtava povećava, a prema nekim saznanjima za sada ih je više od 30, mnoge kolege daju podršku Mileni i Ivi koje su prve smogle snage da prijave silovatelja.
Na svoj način su sada uz devojke stali i glumac Branko Đurić i Bajaga sa pesmom “Nisi sama”.
Bajaga je zaslužan za tekst pesme, dok je popularni Đuro sa svojim bendom “Bombaj štampa” otpevao numeru koja je trenutno himna hrabrosti i borbe protiv silovatelja.
Poslušajte numeru "Nisi sama" u snimku ispod teksta:
Preporučujemo
MOJA SESTRA, SABORNICA: Milena Radulović poslala moćnu poruku Ivi Ilinčić (FOTO)
23. 01. 2021. u 00:12
BOSANSKIM "SPECIJALCIMA" SE SMEJE CEO SVET: Izbačeni sa takmičenja, a krivi im Srbi i Dodik (FOTO/VIDEO)
SNIMAK specijalaca iz Federacije BiH na takmičenju SWAT Challenge u Ujedinjenim Arapskim Emiratima postao je potpuni hit na društvenim mrežama.
12. 02. 2026. u 14:42
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (2)