GODINU DANA NIJE IZLAZIO IZ KUĆE: Čuveni glumac se vakcinisao i poručio - Ovo je svetlo na kraju tunela! (VIDEO)
GLUMAC Entoni Hopkins se vakcinisao protiv virusa korona, a to je dokumentovao snimkom koji je objavio na Instagramu.

Foto: Pirntskrin
Uz snimak je u kratkom tekstu zahvalio medicinskom osoblju i komentarisao da je godinu dana proveo u karantinu.
- Ovo je svetlo na kraju tunela (posle godinu dana samonametnutog karantina) - napisao je Hopkins, najpoznatiji po ulozi serijskog ubice Hanibala Lektora u filmu "Kad jaganjci utihnu".
Njegovi obožavaoci su mu odmah poslali mnoštvo lepih želja i poručili mu da se čuva.
Budući da je 1. januara ove godine napunio 83 godine, glumac spada u rizičnu grupu.
(Srbija danas)
Preporučujemo

MARINA TUCAKOVIĆ ODUŠEVILA NOVOM FOTOGRAFIJOM: Kada hoću - izgledam odlično! (FOTO)
28. 01. 2021. u 16:28

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)