CECA I BOGDAN BLISTAJU OD SREĆE: Pevačicin dečko objavio fotografiju, njihovi osmesi govore više od reči (FOTO)

29. 01. 2021. u 17:43

FOLK pevačica Svetlana Ceca Ražnatović otputovala je na Kopaonik sa dečkom Bogdanom Srejovićem i njegovom ćerkom Iskrom, a sudeći po fotografijama sa društvenih mreža, super se provode.

ЦЕЦА И БОГДАН БЛИСТАЈУ ОД СРЕЋЕ: Певачицин дечко објавио фотографију, њихови осмеси говоре више од речи (ФОТО)

Foto Privatna arhiva

Naime, Ceca i Bogdan su sa društvom otišli do restorana, a Srejović se na Instagramu pohvalio zajedničkom fotografijom.

Pevačica i njen novi izabranik on su zadovoljni i nasmejani, a dok joj je Ceca uz široki osmeh njemu ruku spustila na rame, on je njoj u krilo.

 

Inače, od trenutka kada je uplovila u ljubavnu vezu s uspešnim beogradskim ugostiteljem Bogdanom Srejovićem Ceca se trudi da svaki slobodan trenutak provedu zajedno. Zato su njih dvoje, u pratnji njegove ćerke Iskre krenuli put Kopaonika, gde Ražnatovićeva poseduje velelepni stan u kojim borave ona i članovi njene porodice.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO? Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema patriot Ukrajini

"DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO?" Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema "patriot" Ukrajini

TO JE bila velika nada u zaštiti od Putinovih raketa: u ponedeljak je predsednik SAD Donald Tramp najavio da će Ukrajini biti isporučeno oružje, ali da će Evropljani morati sve da plate. Sada se ispostavlja da Nemačka neće samo finansirati, već će morati i sama da isporuči sopstvenu protivvazdušnu odbranu, iako je već sada u deficitu, piše nemački Bild.

19. 07. 2025. u 10:22

Komentari (0)

OMR GRUPA POSTAJE EKSKLUZIVNI DISTRIBUTER AUTOMOBILSKIH BRENDOVA KOMPANIJE CHANGAN ZA ZAPADNI BALKAN