EVO KAKO DANAS IZGLEDA JAGODINKA SIMONOVIĆ: Pojavila se u Jutarnjem programu, voditelj imao poseban zahtev za nju (FOTO)
GLUMICA Dragana Varagić, najpoznatija po ulozi zanosne Jagodinke Simonović u filmu "Varljivo leto 68" je jutros gostovala u Jutarnjem programu na Prvoj TV, gde je govorila o svom životu u Kanadi, novim projektima, ali i ispovesti glumica o seksualnom zlostavljanju od strane Miroslava Mike Aleksića.
Foto: Printscreen
Ona već dugo živi i radi u Kanadi, a trenutno u Srbiji radi na seriji "12 reči".
U jednom trenutku je voditelj Filip Čukanović tražio od Dragane da skine masku, kako bi mogao da joj vidi lice, što je čuvena Jagodinka prihvatila, ali sa oprezom.
- Ja sam profesor i ovo je moja potreba da budem zaštićena, ali i da vas da štitim - naglasila je glumica, što nije omelo Čukanovića koji je rekao da je vakcinisan.
Foto: Printscreen
Na pitanje da li joj smeta što se svi vraćaju na Jagodinku i na čuvenu scenu iz filma "Varljivo leto 68", ona je rekla da je bila šokirana.
- Nije me bilo ovde 20 godina, i nekako sam bila šokirana kada sam čula za to. Moja reakcija je bila pustite me da odrastem, pustite me da postanem profesor.
Preporučujemo
PREMINUO POZNATI FOLKER: Napustio nas Risto Lugonjić, njegova žena se u suzama oglasila
31. 01. 2021. u 15:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (2)