TIGRICI POLICIJA ODUZELA LUKSUZNI AUTOMOBIL: Starleta napravila ozbiljan prekršaj, vozilo sutra ide na vanredni tehnički pregled!
SAOBRAĆAJNA policija u Beogradu privremeno je oduzela automobil starleti Anabeli Šćekić Tigrici zato sto je vozila Audi sa dodatno zatamnjenim staklima, u odnosu na dozvoljeni nivo, za koji poseduje sertifikat.
Foto: Instagram
Ona je tokom popodneva zaustavljena u automobilu Audi A5 na Novom Beogradu kod TC Ušće. Tokom pregleda vozila je posumnjano da su stakla bila prekrivena dodatnim folijama za zatamljivanje za koje nije imala dozvolu.
Luksuzno vozilo je privremeno oduzeto od Šćekićeve i sutra ce biti upućeno na vanredni tehnički pregled u prisustvu policije.
(Pink.rs)
Preporučujemo
RASKINULI DAVID I ANA: Rijaliti par nije zajedno, burno okončana veza
27. 01. 2021. u 23:13
SNEG SMETA GOLIM NOGAMA: Starlete Soraja i Ana Korać uživaju na Jahorini
24. 01. 2021. u 10:32
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)