"OVO NIJE VIRUS, VEĆ OTROV" Emina Jahović zaražena koronom, pratiocima otkrila šta je najviše muči
PEVAČICA Emina Jahović pričala je u svojoj novoj objavi na društvenoj mrežin "Instagram" o korona virusu.

Foto Instagram/yaemina
- Nikada nisam razmišljala o tome koliko su čulo mirisa i ukusa važni. I koliko smo mi srećni samo zato što smo zdravi. Ja mislim da ovo nije virus, nego otrov. Ovo je potpuno ludilo. Bolest nije nimalo laka, zato vas molim shvatite je ozbiljno koliko god možete - rekla je pevačica i nastavila:
- Mislim da bilo ko ko ima koronu ili je preležao ovaj virus zna tačno o čemu ja pričam. Ljudi, samo ostanite zdravi. Za ovaj Dan zaljubljenih ja bih volela samo da mogu da osetim miris i ukus kafe ili predivan miris cveća - navela je Emina Jahović na snimku koji je objavila na "Instagramu".

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)