ĆERKA ĐORĐA BALAŠEVIĆA U SUZAMA ZBOG OCA: Jovana podelila emotivni snimak iz detinjstva (VIDEO)
PORODICA Đorđa Balaševića neutešna je nakon smrti poznatog kantautora.

Foto Andreja Damnjanović/Arhiva
Njegova ćerka Jovana na Instagramu podelila je deo emisije koju su ona i njena porodica snimali osamdesetih godina.
Gostujući u emisiji zajedno sa mamom Oliverom, tatom Đorđem i sestrom Bebom, Jovana je govorila o ljubavi prema svom ocu i onome što želi da postane kada poraste.
- Najviše volim tatu kao tatu - rekla je tada malena Lola kako je otac iz milošte zvao, a istu rečenicu je podelila i u opisu videa.
Ono što je pogodilo njene obožavaoce su jecaji i uzdasi koji se čuju u pozadini.

KREMLj OBJAVIO USLOVE ZA SASTANAK PUTINA I ZELENSKOG: Prvo mora ovo da se dogodi!
SUSRET ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog i predsednika Rusije Vladimira Putina je moguć ukoliko delegacije Ukrajine i Rusije postignu određene dogovore, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov u obraćanju novinarima.
17. 05. 2025. u 11:48

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (1)