ĐURIČIĆ NORMALNO DIŠE: Dobre vesti iz KBC "Dragiša Mišović"
ČUVENOM bubnjaru Dragoljubu Đuričiću (68), koji poslednjih dana u KBC "Dragiša Mišović" u Beogradu, na intenzivnoj nezi, bije tešku bitku sa virusom korona, zdravstveno stanje je, prema informacijama koje se pojavljuju na njegovoj fejsbuk-stranici, poboljšano.
Foto ATA Images
Đuričić je, kako navodi izvor iz zdravstvene ustanove, odvojen od invazivne mehaničke ventilacije, i prebačen na neinvazivni mod. Hemodinamski je stabilan, normalno diše i nema znakova srčanog popuštanja, a promene na plućima se povlače. Prognoze su, međutim, prema rečima medicinskih radnika, u ovakvim slučajevima nezahvalne, sve dok pacijent ne napusti bolnicu.
Nekadašnji član "JU grupe", benda "Leb i sol" i "Kerbera", kao i dugogodišnji saradnik Đorđa Balaševića i Zdravka Čolića, tokom februara je dobio temperaturu 39 stepeni, ali je tek posle pet dana odlučio da potraži lekarsku pomoć.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MISLE DA JE ROĐENI BEOGRAĐANIN: Koje je pravo poreklo Milomira Marića?
12. 07. 2026. u 20:13
OBJAVILI DARIN INTIMNI RAZGOVOR: Hteli su da me unište, ali ne dam na sebe
12. 07. 2026. u 19:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (1)