LUNIN BIVŠI SLAVIO DO JUTRA: Pevala Katarina Didanović, a bakšiš od 100 evra dobila za ovu pesmu!

29. 03. 2021. u 11:56

BIVŠI dečko Lune Đogani, Srđan Sarić, dobio je sina i ovim povodom organizovaao slavlje uprkos zabranama i epidemiološkim merama koje su na snazi zbog pandemije korona virusa.

ЛУНИН БИВШИ СЛАВИО ДО ЈУТРА: Певала Катарина Дидановић, а бакшиш од 100 евра добила за ову песму!

Foto: Printskrin

Momak za kojeg je svojevremeno Luna Đogani pričala da je bio "njena ozbiljna veza" Srđan Sarić, postao je otac i organizovao slavlje za petnaestak gostiju, koje su zabavljali Uroš Živković i Katarina Didanović.

Snimci okupljanja su ubrzo osvanuli na društvenim mrežama, a na njima se vidi da niko od prisutnih nije poštovao epidemiološke mere.

Okupljene je posebno pogodila pesma Aleksandre Prijović "Bogata sirotinja", za koju je dobila čak 100 evra u ruke.

Slavlje bi verovatno potrajao i do ranih jutarnjih časova, da neko komšija nije prijavio ovaj nedozvoljeni skup u privatnoj kući, koji je posle nekoliko minuta i prekinut od strane komunalne policije. Svi prisutni su na licu mesta legitimisani, a napisana im jei kazna za kršenje epidemioloških mera.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO? Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema patriot Ukrajini

"DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO?" Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema "patriot" Ukrajini

TO JE bila velika nada u zaštiti od Putinovih raketa: u ponedeljak je predsednik SAD Donald Tramp najavio da će Ukrajini biti isporučeno oružje, ali da će Evropljani morati sve da plate. Sada se ispostavlja da Nemačka neće samo finansirati, već će morati i sama da isporuči sopstvenu protivvazdušnu odbranu, iako je već sada u deficitu, piše nemački Bild.

19. 07. 2025. u 10:22

Komentari (0)

ŠEŠELJ DOTUKAO ZGUBIDANE: Blokaderi u društvo unose nasilje