POZNATA GLUMICA PREVARILA MUŽA SA SVEKROM: Vratio se ranije sa puta, ušao u kuću i imao je šta da vidi (FOTO)
Turska glumica Gokče Bahadir nedavno se turskoj javnosti požalila kako nema sreće u ljubavi, a nakon toga su "procureli" detalji o njenom bivšem suprugu, glumcu Aliju Sunalu i njihovom odnosu.

Foto: Instagram
Par se, naime, venčao 2011. godine, a brak je potrajao samo godinu dana.
- Ušli smo u brak iz velike ljubavi, ali smo odlučili da se raziđemo jer su nam se putevi razilazi - rekla je tada glumica.
Detalje bračnih problema nije otkrivala, međutim izvori bliski Gokče tvrde da se njihov brak raspao jer ju je suprug uhvatio u ljubavnom klinču sa svojim ocem Kemalom Sunalom.
- Pokojni Kemal bio je veliki zavodnik. Njih su se dvoje upustili u aferu svega nekoliko dana nakon što joj je postao svekar. Među njima je dugo postojala fatalna privlačnost, a nije ju sprečila ni činjenica što je stariji od nje 30 godina - otkrio je tada izvor blizak glumici.
Šuškalo se kako ih je raskrinkao Ali koji je bio na putu, a vratio se dva dana ranije. Prvo je video očev automobil u svom dvorištu, a potom ih je zatekao golišave u dnevnom boravku.
Glumac je od 2018. u srećnom braku s Nazli Kurbanzade, a imaju ćerku Narin Sunal.
(Blic)
Preporučujemo

NESTAO DARKO LAZIĆ? Pevač ne dolazi kući već nekoliko dana, telefon mu nedostupan
03. 04. 2021. u 10:51

KARLEUŠA OBJAVILA VRELI SNIMAK SA JAHTE: Pevačica uživa u Dubaiju! (FOTO)
02. 04. 2021. u 21:08

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (0)