"KREĆU KRVNIČKI DA SE KOLJU ISPRED MENE!" Anastasija Ražnatović doživela ogroman stres - U trenutku doživljavam srčku!
PEVAČICA Anastasija Ražnatović, koja trenutno boravi u Meksiku sa drugaricama, otkrila je svojim fanovima na Instagramu da je doživela neviđeni šok dok se sunčala na plaži.
Foto: Printskrin Instagram
Ispred Anastasije su se, naime, na plaži pojavile dve iguane koje su se sukobile.
- Želim samo da podelim sa vama šta mi se desilo malopre. Sedim na plaži i gledam svoja posla. U jednom momentu pojavljuje se iguančina veličine teleta, to jest dve iguančine veličine teleta koje kreću krvnički da se kolju ispred mene i da lete po pesku ispred mojih nogu. - pričala je Cecina ćerka, pa dodala:
- U trenutku doživljavam srčku, pretvaram se u Spajdermena, skačem na sto i preskačem celu ogradu, dok draga moja Darija stoji kao ukopana, gleda u mene, smeje se i slika tu istu iguanu bez ikakve reakcije - ispričala je Anastasija.
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
"PUTINE, IZAĐI!" Pozvao ruskog predsednika na dvoboj - bizaran video kruži internetom
NEOBIČAN snimak kruži mrežama, a na njemu se vidi mladić koji stoji na Crvenom trgu i izaziva predsednika Rusije Vladimira Putina na dvoboj. Međutim, snimak nije stvaran, već je napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, ali sa jasnim ciljem.
18. 03. 2026. u 18:34
Komentari (0)