POTROŠIO CELU UŠTEĐEVINU, SAD PRODAJE PITE: Srpski muzičar priznao da je u krizi, započeo novi posao
MUZIČAR Filip Pat priznao je da je u krizi, s obzirom da je potrošio ušteđevinu, a nije nastupao više od godinu dana.

Foto: Printscreen
On je otkrio da je zbog situacije sa finansijama započeo novi posao i sada pravi i prodaje pite.
Filip je ispričao da ni njega nije zaobišla finansijska kriza u kojoj su se, zbog pandemije korona virusa, našli mnogi muzičari, te da je zbog toga došao na ideju da, pored muzike, pokrene još jedan biznis.
- Nema primanja u muzici i ja sam čovek od akcije. Od starta sviram violinu drugačije od drugih. To što sam imao para potrošio sam, i razmišljao sam koji posao ima najmanja ulaganja i shvatio sam da je to to i krenuo da proizvodim pite. Najviše prodajem krompiruše, sir i meso. A malo manje podjednako dobre sa malinom i vanilom - rekao je Pat u jutarnjem programu.
Filip je, inače, prošle godine treći put stao na "ludi kamen", sa suprugom Mašom Garić, sa kojom je nedavno dobio i prinovu.
Prethodno je bio u braku sa Milicom Stevanović, a Filipova prva supruga bila je pevačica Leontina Vukomanović, sa kojom ima ćerku Luciju
Preporučujemo

NINA JANKOVIĆ SE PORODILA NA VASKRS: Vukašin dobio sestru, evo koje su joj ime dali
02. 05. 2021. u 22:33

KREMLj OBJAVIO USLOVE ZA SASTANAK PUTINA I ZELENSKOG: Prvo mora ovo da se dogodi!
SUSRET ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog i predsednika Rusije Vladimira Putina je moguć ukoliko delegacije Ukrajine i Rusije postignu određene dogovore, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov u obraćanju novinarima.
17. 05. 2025. u 11:48

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (1)