OGLASILA SE KARLEUŠA NAKON VAKCINACIJE: Pevačica otkrila kako se oseća i sa dve reči objasnila sve (FOTO)
KARLEUŠA je jutros u tržnom centru “Ušće” primila prvu dozu “Pfizer BioNTech” vakcine, nakon čega smo svi željno iščekivali objavu na društvenim mrežama.

Foto: Printscreen
Naime, ona je izbacila fotografiju na društvenoj mreži ,,Instagram” na kojoj se jasno vidi kako prima svoju prvu dozu Fajzera dok je gomila fotografa slika u tom trenutku.
Ona je rekla da se oseća dobro i da ništa nije osetila, a takođe je i poslala važnu poruku svima da zaštite sebe i svoju okolinu i apelovala je na građane Republike Srbije da se vakcinišu.
Preporučujemo

KARLEUŠA KAO NEMIRNA ZEČICA: Provokativna JK šalje vrele pozdrave iz kupatila
01. 05. 2021. u 20:48

BELA OD GLAVE DO PETE: Neobičan imidž Jelene Karleuše u Palati pravde
30. 04. 2021. u 11:06

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (1)